Sizden gelenler: Street Fighter V Champions Edition İnceleme

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.02.2020 - 13:38
Street Fighter V Champions Edition, oyun için çıkan yeni karakterleri, kostümleri, sahneleri ve diğer ek içerikleri bir araya getiriyor.

Sizden gelenler köşemizde bu sefer Street Fighter V Champions Edition incelemesini konuk ediyoruz. Merlin'in Kazanı Dövüş Oyunları Topluluğu üyelerinden biri olan Necmi UrbayStreet Fighter V Champions Edition sürümü için güzel bir video hazırlamış. Oyunun tüm karakterleri ve içerikleri dışında V-Trigger 1 ve 2 özelliklerine de sahip olan oyunun özelliklerini bu videoda anlatmış.

Street Fighter V Champions Edition hakkında

Champions Edition, Street Fighter V için yayınlanan 2000'den fazla ek içeriğin tamamına ve iki yeni karakter ve ilgili ek içeriklere/kostümleri içerisinde barındırıyor. 4. sezona kadar şu anda mevcut olan fazladan 24 karakterin tamamı bu sürüm içerisinde yer alıyor. Bu da 16 karakteri içeren orijinal listeyle birlikte toplam karakter sayısını 40 gibi bir rakama çıkarıyor.

Champion Edition, orijinal oyuna ve Street Fighter V: Arcade Edition’a ait tüm içerikleri beraberinde getiriyor. ( Fighting Chance kostümleri, marka işbirliği kostümleri ve Capcom Pro Tour DLC’si hariç.) Oyuncuların dilediği karakteri seçip, mücadeleye girişebildiği Street Fighter V; Cinematic Story Mode, Arcade Mode, Team Battle, Ranked Match, Casual Match gibi pek çok farklı oyun modunu içinde barındırıyor.

Champion Edition; 40 karakter, 34 bölüm ve 200’den fazla kostüm içeriyor. Arcade Edition’dan sonra çıkmış tüm karakterleri, bölümleri ve içeriği içeren Champion Edition’a Seth adlı yeni karakter de dahil oluyor. Hareketleri taklit etme konusunda uzman olan Seth, Champion Edition’da yeni bir fiziksel forma sahip. Street Fighter IV’te boss olarak karşılaştığımız Seth, Doll Unit Zero ile eşlenik çalışarak, dünyanın en iyi savaşçılarının hareketlerini kopyalamanın peşindeydi. Champion Edition’ı satın alacak olan oyuncular Seth karakterine direkt olarak sahip olabilecekken, halihazırdaki oyuncular 100,000 Fight Money (oyunun para birimi) karşılığında bu karakteri satın alabilecek.

Sizden gelenler: Street Fighter V Champions Edition İnceleme

Champion Edition, PlayStation 4 için fiziksel ve dijital olarak çıkmış durumda. Oyun, aynı zamanda PC platformu için Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirdi. Street Fighter V’in herhangi bir versiyonuna sahipseniz, Upgrade Kit’i dijital olarak satın alabilir, Champion Edition’ın sunduğu tüm içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

Street Fighter V’te oyun modlarına getirilen düzenlemelerin ve denge güncellemelerinin tamamı, kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Buna ek olarak DLC’ler ile eklenen karakterlerin tamamını, oyun içinde kazanılan Fight Money ile satın almak mümkün. Fight Money biriktirmeye zaman harcamak istemeyen oyuncular, tüm içeriğe gerçek para ile sahip olabiliyorlar. Oyunun kendi para birimi olan Fight Money ise sadece oyunda zaman geçirerek elde edilebiliyor, gerçek para ile satılmıyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 21:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2020 18:34
Street Fighter V Champions Edition İncelemesi izlemeye geldik, Mobilde Online 5v5 FPS - Shadowgun War Games videosu çıkıyor :-/
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sizden gelenler: Street Fighter V Champions Edition İnceleme

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×