Skate.’in yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Ersin Kılıç 24.04.2023 - 12:27
uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve kaykay severlerin merakla beklediği Skate. için yeni oynanış görüntüleri yayınlandı.

EA Games'in resmi olarak Skate. olarak adlandırdığı serinin 4. oyunu için nihayet yeni detaylar gelmeye başladı. Firma uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve kaykay severlerin merakla beklediği Skate. için yeni oynanış görüntüleri yayınladı. Görüntülerin yer aldığı yapımcı günlüğü videosu ve açıklanan detaylar şu şekilde;

Skate. için yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Yayınlanan videoda yapımcılar; oyun içindeki aktiviteleri, ödülleri ve tecrübeleri izleyenlerle paylaşıyor. Öncelikle, skate. mikro ödeme sisteminin yer almayacağı bir oyun olacak. Oyun hakkındaki bir diğer önemli başlık ise Activities adı verilen ve sürekli değişkenlik gösteren oyun tipleri.

Bu ana modun altında yer alacak aktiviteler gerçekliğin sınırlarını zorlayacak ve oyuncuların unutulmaz anlar yaşamalarını sağlayacak. Activities şu an için dört farklı oyun tipinden oluşuyor: Tek kişilik bir mod olan ve sürekli olarak değişkenlik gösteren Challenges, her defasında farklı bir oyun tecrübesi sunacak. Çok oyuncuyla oynanabilecek olan Pop-ups, şehirde dinamik olarak yer alan görevlerden oluşuyor.

Tüm skate. oyuncu topluluğunun katılımına açık olan Community Events’in yanı sıra oyuncuların birbirleriyle tanışmalarını ve bunu yaparken pratik yapmalarını veya yeteneklerini sergilemelerini sağlayan Throwdowns da diğer aktivite başlıklarını oluşturuyor.

Skate. yeni oynanış videosu

Şehrin getirdiği dikey oyun alanının kullanılmasını isteyen yapımcılar, Climbing Challenges adında bir başlık üzerinde çalışıyor. Tag, yani ¨ebelemece¨ veya ¨elim sende¨ olarak tabir edebileceğimiz mod ise yapımcıların üzerinde çalıştıkları bir başka eğlenceli oyun tipi.

Kaykay tecrübesinin en iyi şekilde yaşanmasını sağlamak için çalışan Full Circle ekibi, oyunun geçtiği San Vansterdam’daki her türlü aktivitenin bir ödül kazandıracağını ve bu sayede oyuncuların, karakterlerini diledikleri gibi kişiselleştirebileceklerini belirtiyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2024 11:44
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2023 19:36
Android e mi geliyor? Çünkü grafik kalitesi bakımından bir 15 yıl geride oldukları aşikar.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Skate. yeni oynanış videosu
İlginizi Çekebilir