Skull And Bones'un ekran görüntüleri sızdırıldı

Tunay Şahin
Tunay Şahin 23.05.2023 - 12:04
Korsan simülatörü Skull and Bones'un oyun içini gösteren ekran görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Ubisoft'un defalarca ertelenmesine rağmen yakında çıkacak olan korsan simülatörü Skull and Bones'un ekran görüntüleri Reddit üzerinden paylaşıldı. Paylaşılan üç oynanış ekran görüntüsü Imgur'a yüklenmiş ve S&B'nin oyun içi ortamının bazı unsurlarını sergiliyor. 

Sızdırılan Skull And Bones'un ekran görüntüleri oyun hakkında pek de iyi olmayan fikirler veriyor

İlk görüntü, geminin güvertesinde bir yerde bir topun yanında duran ve üçüncü şahıs kamera perspektifini vurgulayan kahramandan oluşuyor gibi görünüyor. İkinci görsel, aynı kahraman karakteri bir gemide değil de bir yerleşim yerinde görteriyor. Sızan son ekran görüntüsü sinematik ve denizde seyreden bir gemiyi ortaya çıkartmış.

Bu görüntüleri yayınlayan kişinin yazdığına göre, oyunun çıkışını daha da ileriye iten tüm bu gecikmelere rağmen oyunun gelişiminin pek de akıcı bir şekilde ilerlemediğini bildiriyor. Ayrıca, Ubisoft'un Ocak ayındaki bir basın açıklamasında aksini söylemesine rağmen, projenin kesin bir şekilde iptal edilmesi muhtemel görünüyormuş.

Skull And Bones'un ekran görüntüleri

Sızıntı yapan kişi, ekran görüntülerinin yakın tarihli bir oyun testinden olduğunu iddia ediyor. Ubisoft basın açıklamasında, yapımın geliştirilmesi için devam eden oyun testleri sayesinde Skull and Bones için işlerin büyük ölçüde geliştiğinden bahsetmişti.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2023 09:44
yılan hikayesine döndü bu oyunda ha
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2023 17:05
yeni bir settlers vakası geliyor gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
kaskal
kaskal 23.05.2023 17:34
Gemi bordalama ve kılıç savaşı olmadığı sürece hiçbir anlamı yok benim için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2023 16:42
Ben Black Flag'ı sevmedim. Hayranlarını anlıyorum ama çok fazla deniz boğuyor. Deniz konusunda Assassin's Creed III üzerine biraz ekleme yapsalar yeterliydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skull And Bones'un ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×