Slim X360 - Dedikodu mu, gerçek mi?

Onur Bal
Onur Bal 3.06.2010 - 12:31
Slim X360 - Dedikodu mu, gerçek mi?
Wedbush Morgan Analiz şirketinde çalışan Sistem Analizcisi Michael Patcher'a göre Sony'nin PS3'ü slim olarak piyasaya sürmesi, tüketiciye Bundle Pack'ler olarak daha çok seçenek sunması ve fiyatını giderek geriye çekmesi, konsol piyasasında pazar payını artırmasına neden oluyor.

Ancak bu durum Microsoft'u hiçte memnun etmişe benzemiyor ki , X360'ı yeni bir "Hepsi Bir Arada" paketiyle piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar. Hem de öyle görülmemiş bir paket olarak. İçerisinde Natal'ın da bulunacağı 250Gb HDD'li Slim bir 360, ilerleyen zamanlarda raflarda boy gösterebilir.

Gelecekte ne olur bilinmez ama sizce de "Microsoft, X360'ın yeni üretilen anakartları ve işlemcilerine rağmen tam anlamıyla aşılamayan ısınma problemini Slim versiyonunun da ne derece giderebilir" sorusu, Slim X360'ı daha üretilmeden büyük bir soru haline getirmiyor mu ?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 03:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Slim X360 - Dedikodu mu, gerçek mi?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×