Snapchat'e gelen yeni filtre Pokemon hayranlarını sevindirdi

Snapchat'e gelen yeni filtre Pokemon hayranlarını sevindirdi

Furkan Güler
Furkan Güler 28.02.2018 - 14:13
Sevilen Pokemon karakterinin filtresini kullanmayı unutmayın!

Geride bıraktığımız gün kutlanan Pokemon gününe istinaden Snapchat geliştiricileri kullanıcılarını sevindiren bir özelliği uygulamaya getirdi. Filtreleri sayesinde kullanıcılarını kendine bağlayan Snapchat, bu sefer Pokemon'un Balbasaur karakterinin filtresini Pokemon gününü kutlamak amacı ile kullanıma sundu. Snapchat'in son güncellemesini yüklediğiniz taktirde bu filtreyi ücretsiz bir şekilde yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Pokemon'un sevilen karakteri Snapchat'e geldi

Balbasaur'un ünlü Razer Leaf özelliğini suratınıza uygulayan Snapchat, aynı zamanda fotoğrafın altına Balbasaur'un kendisini de koyuyor. Diğer bir yandan Nintendo ve Snapchat'in ilk defa ortaklaşa bir çalışma içerisine girmediğini belirtelim. Daha öncesinde de Snapchat geliştiricileri, uygulamaya Pikachu filtresini ve efektini getirmişlerdi. Yeni gelen filtrenin ne kadar süre ile Snapchat kullanıcılarına hizmet edeceğini bilmiyoruz. Bu yüzden filtreyi kullanmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Diğer sosyal medya platformlarına göre daha genç kitleye hitap etmeyi başaran Snapchat, bu tarz özellikleri sayesinde gündemde yer alan trend olmuş konuları iyi bir şekilde yakalayabiliyor. Geçmiş dönemlerde çoğu ünlü sinema filminin temasını filtre olarak kullanıcılarına sunan Snapchat'i sevenlerin sayısı oldukça fazla.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 10:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×