Sniper Elite 4 yeni nesil güncellemesi ile artık çok daha iyi

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 24.07.2021 - 23:16
Sniper Elite serisinin yapımcısı Rebellion, resmi YouTube kanalından paylaştığı video ile Sniper Elite 4 yeni nesil güncellemesinin çıktığını duyurdu.

Ünlü Sniper Elite serisinin yapımcısı Rebellion, resmi YouTube kanalından paylaştığı bir duyuru videosu ile Sniper Elite 4 yeni nesil güncellemesini yayımladı. Tamamen ücretsiz bir şekilde çıkan bu güncelleme ile yeni nesil konsollarda çok daha iyi bir deneyime erişiliyor. Xbox Series X/S ve PlayStation 5 sahipleri için yayımlanan bu ''Enhanced'' yükseltmesi sayesinde Xbox Series X ve PlayStation 5 cihazlarınızda pürüzsüz bir 4k 60 FPS deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sniper Elite 4 yeni nesil güncellemesi ile artık çok daha iyi

Sniper Elite 4 yeni nesil güncellemesi ile artık çok daha iyi

Ücretsiz bir şekilde indirilmeye açılmış olan bu güncelleme sayesinde Xbox Series X ve PlayStation 5 konsollarınızda; geliştirilmiş görseller, pürüzsüz bir 4k 60 FPS ve çok büyük ölçüde azaltılmış olan yükleme süreleri ile en iyi Sniper Elite 4 deneyimi sunulması hedefleniyor. Yeni nesil konsolların çıkması ile beraber birçok firma yeni nesil güncellemesi olayını görmezden gelirken, birçok firma ise eski oyunlarını bu konsollara uyarlamaya başladı. Rebellion'da 23 Temmuz'da yayımlanan bu güncelleme ile yeni nesil konsollar ile Sniper Elite 4 oyuncu kitlesine çok daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 16:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 10:21
Yeni nesle uyarlayıncaya kadar çıkar bi sniper elite 5'i, bak sniper ghost warrior'a yokluğunda adamlar 2 oyun çıkardı bile
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 14:23
ghost warrior ile sniper elite'i karşılaştırmak hakarettir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sniper Elite 4 yeni nesil güncellemesi ile artık çok daha iyi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×