Sniper: Ghost Warrior çok sattı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 17.02.2011 - 11:23
City Interactive'den büyük başarı
City Interactive'in yaptığı bir duyuruda PC ve 360 için çıkan Sniper: Ghost Warrior adlı oyunun yedi ayda bir milyon sattığını duyurdu.

Sniper: Ghost Warrior çok sattı
Firmanın CEO'su Marek Tyminski yaptığı basın açıklamasında "City Interactive tarafından yapılan sıkı çalışma ve kendini işe adama tutkusu ile ortaya çıkan Sniper: Ghost Warrior'ın bu derece bir başarı yakalamasından dolayı çok sevinçliyiz. Bu başarı şu an için geliştirme sürecindeki fantastik oyunlarımız, misal Sniper: Ghost Wairrior'ın devam oyunu ve henüz adını duyurmadığımız iki projemiz, için sağlam bir zemin oluşturacaktır" dedi.

Oyunun PS3 versiyonu mart ayında raflarda olacak ve içerisinde geliştirilmiş grafikler bulunacak. Ayrıca hem tek kişilik hem de çoklu oyuncu modu için özel içerikler, yeni silahlar ve haritalar da bulunacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sniper: Ghost Warrior çok sattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×