Snoop Dogg, Marihuana'lı Twitch yayını yaptı

Snoop Dogg, Marihuana'lı Twitch yayını yaptı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.01.2018 - 11:39
Ünlü rap şarkıcısı Twitch yayınlarına Marihuana içerek başladı.

İnteraktif hayatta kalma oyunu olan SOS, dün Steam üzerinden erken erişime açıldı. Peki bunu kutlamanın en güzel yolu nedir? Tabi ki Snoop Dogg ile SOS oynamak ve bu süreçte Snoop Dogg'un puro içmesi. Takım arkadaşlarını ve izleyenleri bir hayli eğlendiren Snoop Dogg, oyunda da kötü değil. Streamerlar ile etkileşime geçebildiğiniz için hem izleyiciler hem de streamerlar için interaktif bir deneyim sunan SOS, aslında bir yarışma oyunu. Oyuncuların yarışmacılar olduğu oyunda yayını takip edenler de izleyici oluyor. Oyuncular ile etkileşime geçebiliyor, oyun ekranına emojiler gönderebiliyorsunuz. Oyuncuların kaderleri de izleyenler tarafından belirleniyor.

Snoop Dogg, Twitch yayıncısı oldu

Bu tabi ki diğer oyunculara haksızlık. Sonuçta rakipleri pop kültürü ve rap ikonu Snoop Dogg. Yayında puro içtikten sonra ot içerek izleyenleri eğlendiren Snoop Dogg, diğer oyuncular ile yarışarak yaratık öldürmeye devam etti. Gayet eğlenceli ve komik bir yayın ortaya koyan Snoop Dogg, bakalım ilerleyen zamanlarda tekrar yayın yapacak mı? Aşağıdan Snoop Dogg'un bir saatlik SOS yayınını izleyebilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 13:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2018 22:51
Adam tek elle nasil oynuyor la anlamadim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 22:58
Sup bro ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 17:36
Yayın çakmaydı da bu abdnin kökünü kurutmak diyen arkadaşa takıldım. Abd'nin kökü buralarda takılarak kurumaz. Otur adam gibi ders çalış, ülkeyi yönetecek konuma gel, ülkeyi kalkındır ekonomin abd'den iyi olsun o zaman onların kökünü kurutacak gücün olur. Buralarda boş yapmamanız önemle rica olunur.
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 17:53
burası internet ? sen burda ne bekliyorsunki :) burası herkesin rahatça sallayabildiği biryer,sokakta sana abi diyecek çocuklardan anana küfür yiyorsun,bende hem ona hem sana takıldım,internet boş yapma yeridir,ciddiye almamanız önemle rica olunur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 14:39
Güzel reklam twitch videosu. Kötü alışkanlıkları özendirmeye birebir video. Amaçları belli. Ayrıca oyun oynanırken ara sıra başka şeylerle uğraşıyor aslında oynayan o değil. FAKE...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 14:06
şerefsizlik işte abdnin kökünü kurutmak lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×