Snowblind, gizli bir Deus Ex'miş!

Snowblind, gizli bir Deus Ex'miş!

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Snowblind, gizli bir Deus Ex'miş!
Bilindiği gibi, Eidos firması Snowblind isimli bir oyun üzerinde uğraşıyor. Oyun, E3 fuarında da görücüye çıkmıştı ve Deus Ex ile olan benzerlikleri dikkat çekmişti. Yapılan açıklamalara göre, bu benzerliklerin aslında bir tesadüf olmadığı anlaşılıyor, çünkü oyun ilk başta Deus Ex: Clone Wars olarak yapılmaya başlanmış. Daha sonra ise, gelişin süreci içerisinde değişerek Snowblind adını almış, yanlız oynanış olarak hala Deus Ex ile benzerlikler gösterdiği söylenebilir. Snowblind'da, gelişmiş güçlere sahip olan bir komandoyu kontrol ediyor ve çeşitli yeteneklerimizi kullanmanın yanında, onları ayrıca geliştirebiliyoruz. Campaign olarak ilerleyen oyunda, bize yardımcı olmak üzere hazır bekleyen NPC'lerin yanında, kullanabileceğimiz mech türündeki araçlar da bulunuyor. Snowblind'da toplam olarak 11 adet görev var, bunlar 16 harita üzerinde cereyan ediyor. Snowblind'ın çıkış tarhi henüz tam olarak belirlenmiş değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 13:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×