Soldier Of Fortune 2 web sitesi

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Soldier Of Fortune 2 web sitesi
Activision firması yeni FPS oyunu olan Soldier Of Fortune 2: Double Helix için yeni web sitesini hayata geçirdi. Sitede oyun hakkında bilgiler, screenshot'lar, download'lar, gerçekte de yaşayan bir insan olan oyunun kahramanı John Mullins hakkında bir biyografi ve daha da güzeli bir yarışma ki bu yarışmada başarı sağlandığı takdirde nVidia nForce bazlı bir GeForce 4 Ti kart hediye ediliyor. Siteye girmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Soldier Of Fortune 2 web sitesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×