Solo: A Star Wars Story filminin fragmanı ne zaman geliyor?

Solo: A Star Wars Story filminin fragmanı ne zaman geliyor?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.01.2018 - 15:59
Kaynaklar yeni bir tarih verdi.

Star Wars filmlerinin bir sonraki durağı olan Solo: A Star Wars Story, Mayıs ayında vizyona girecek. Peki ortalıkta neden hala bir fragman yok? Eleştirmenler bunun sebebinin filmin beklenenden kötü olacağı için olduğunu söylemekte. Filmin vizyona girmesine dört ay kalmış olmasına rağmen film hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Bu da doğal olarak filmi bekleyenleri endişelendiriyor.

Solo: A Star Wars Story filminin fragmanı ne zaman geliyor?

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bir başka habere göre ise filmin bir izleyici kitlesine gösterildiğini ve sonucunun pozitif çıktığı belirtilmişti. İsmi verilmeyen bir kaynağa göre, Solo:  A Star Wars Story'nin merakla beklenen fragmanı bu hafta, büyük ihtimalle de Çarşamba günü yayınlanacak. Hatta, bu hafta vizyona girecek olan Maze Runner: The Death Cure'un erken gösteriminde bu fragmanın yayınlanacağı belirtilmekte. Tabi ki bu konuda henüz bir resmi açıklama yok. Han Solo'nun A New Hope öncesindeki bir macerasını anlatacak olan Solo: A Star Wars Story, bakalım isteneni verebilecek mi? Solo: A Star Wars Story, 25 Mayıs'ta vizyona girecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 17:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×