Sonic the Hedgehog 2, HD modu ile şahane görünüyor

Sonic the Hedgehog 2, HD modu ile şahane görünüyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 2.10.2017 - 19:22
Mega Drive grafiklerini unutun, çünkü devir teknoloji devri.

Sonic the Hedgehog, şüphesiz Sega'nın en büyük maskotlarından biri. 1990'ların başından beri oyunları, sinema filmleri ve çizgi dizileri ile halen oyun sektöründe bulunan Sonic'in hayranları ise dur durak bilmeden yeni modlar ve yapımlar çıkarmaya devam ediyor. Herkesin bildiği gibi Sega, hayran yapımı oyunlara karşı hiçbir tavırda bulunmuyor, hatta Sega bazılarını işe bile alıyor. Hal böyle olunca sektörde bolca ev yapımı oyunlar veya amatör projeler görmek mümkün. Bunlardan biri ise küçük bir grup tarafından üzerinde çalışılan Sonic the Hedgehog 2: HD adlı bir yapım. Mega Drive'daki yapımdan farklı bir motora ve şahane grafiklere sahip olan Sonic the Hedgehog 2: HD'nin yeni versiyonun ait bir video yayınlanmış bulunmakta.

Aynı zamanda oyuncuların modu denemesi için oyunu topluma açık hale getiren yapımcılar, kendilerine bir hayli güveniyorlar. Eğer modu kendiniz denemek istiyorsanız, indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz. Daha öncesinde yapım aşaması ile alakalı videolar yayınlayan yapım ekibi, beklenmedik bir şekilde Sonic 2: HD'yi kullanıcılara paylaşınca pozitif geri bildirim aldı. Yakın zamanda Sega'nın da dikkatini çekecek gibi görünüyor. Kim bilir, belki de yapımcılar ve takımın hepsi Sega için çalışmaya başlar...

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
frostmourne
frostmourne 6.10.2017 10:00
Bence Sega, tüm seri için elemanlarla anlaşsın =)
Kalan Karakter : 300 Gönder
ugurlsm
ugurlsm 2.10.2017 21:10
Şunun güzelliğine bak ya :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2017 20:21
Muhteşem görünüyor!! Çocukluğum geldi aklıma, Sonic 2, Sonic 3D Blast saatlerce oynamıştım Sega Megadrive ile. Hey gidi günler. Bu değerli bilgi için çok teşekkür ederim sevgili Merlin'in Kazanı yazarları.
Saygılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2017 20:08
hacı interneti tek yavaşlayan benmiyim,gazetelere veya merlin kazanı youtube falan girerken gayet hızlı ama reddit veya imgura girmeye çalıştığım zaman 10 dakikada sayfa yüklenmiyor ? şimdi başladı problem oyundada 1500 2k ping var
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×