Sony PlayStation TV'nin isim hakkını aldı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 6.07.2013 - 21:43
İkinci sefer hem de
Sony ilk olarak 2006'da yaptığı PlayStation TV isim hakkı başvurusunu yeniledi. İlk telif hakkının süresi dolduğu için tekrar başvuru yapan Sony'nin planının ne olduğunu ise bilmiyoruz. Ünlü oyun sitesi VG247 bunun E3'te açıklaması Michael Lynton tarafından yapılan ve PlayStation Network'e gelecek "oyuncu bazı orijinal içerik" ile ilgili olabileceği tahminini yürüttü. Yani PlayStation TV gerçekten de bir TV değil, ama bir nevi TV kanalı (bizim MK TV gibi, örneğin). Şimdilik bekleyip görmekten başka çare yok.

Sony PlayStation TV'nin isim hakkını aldı

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 00:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony PlayStation TV'nin isim hakkını aldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×