Sony tabletlerine GameLoft desteği!

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 27.09.2011 - 10:42
Oyunlar sırada geliyor
Akıllı telefonlara yaptığı oyunlar ile adını sıkça duyduğumuz GameLoft, beş farklı HD oyununu Sony tabletlerine çıkarmayı planlıyor. Asphalt 6: Adrenaline HD, N.O.V.A. 2 - Near Orbit Vanguard Alliance HD, Real Soccer 2011 HD, Spider-Man: Total Mayhem HD ve Green Farm HD yapımları, Sony Tablet S ve Sony Tablet P için kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Sony tabletlerine GameLoft desteği!
Bir süre önce GameLoft'tan istifa eden Glenn Watson, yapılan bir röportajda firmanın üst düzey yöneticilerinin çalışanlarına yanlış çıkış tarihleri bildirerek, çalışanları günde 12-14 saat çalışmak zorunda bıraktıklarını, ayrıca yüzlerce saat de mesaiye kaldıklarını açıklamıştı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony tabletlerine GameLoft desteği!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×