Sony, The Last of Us filmi için alan adları aldı

Sony, The Last of Us filmi için alan adları aldı

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 29.11.2013 - 11:45
The Last of Us filmi geliyor olabilir
Naughty Dog tarafından PlayStation 3'e özel olarak geliştirilen The Last of Us, yılın en iyi oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Birçok oyun dergileri ve web sitelerinin tam puan verdiği oyunlardan biriydi.

Hikaye olarak da oldukça etkileyici olmayı başarmıştı. Bugün gerçekleşen gelişmelere bakınca, ''The Last of Us'' filminin geleceğine dair söylemler görüyoruz.

Sony Pictures, film için alan adları satın almaya başladı. Özellikle TheLastofUsTheMovie gibi isimler bu iddiayı tamamen destekleyen nitelikte. Bu alan adlarının satın alınması sadece önlem amaçlı mı, yoksa gerçekten bir film hazırlığı mı var, henüz bilinmiyor.

Zamanında Need for Speed ve Max Payne için de bu tarz durumlar söz konusu olmuştu ve kısa zamanda filmler resmi olarak duyurulmuştu. Ayrıca Sony şu an Uncharted filmini çekiyor. Bu durumda The Last of Us'ın film olmaması için herhangi bir sebep yok.

Son olarak oyunun Türkçe altyazı ile piyasaya geldiğini ve hiç denemeyenler varsa, oyunu mutlaka oynamalarını tavsiye ederiz.

Sony, The Last of Us filmi için alan adları aldı
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2020 18:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir