South Park: The Fractured But Whole'un ilk DLC'si yayınlandı

South Park: The Fractured But Whole'un ilk DLC'si yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.12.2017 - 10:22
South Park'a geri dönüyoruz.

South Park: The Fractured But Whole'un ilk DLC'si olan The Danger Deck yayınlandı. Ubisoft'un başarılı yapımlarından olan South Park serisinin ikinci oyunu olan The Fractured But Whole, oynaması eğlenceli yapımlardan bir tanesi. Yeni yayınlanan DLC ile birlikte, oyun bizi farklı mekanlara götürmekte ve Freedom Fighters'ın yarattığı düşmanlar ile dövüştürmekte.

South Park: The Fractured But Whole'un ilk DLC'si Danger Deck yayınlandı

DLC ile gelen düşmanların yanı sıra Coked-Out Cops, Rebecca the Raisins Girl, King Crab ve çok daha fazlası South Park içerisinde karşımıza çıkacak. South Park: The Fractured But Whole'un ek paketi The Danger Deck ile oyuna eklenen düşmanlar dışında bir de yeni zorluk modu bulunuyor. Diabolic isimli yeni zorluk modu, gerçekten çok zor. Düşmanları güçlendiren yeni zorluk modu aynı zamanda combat sırasında olan olayları da arttırarak oyuncuların işini zorlaştırmakta. South Park: The Fractured But Whole Season Pass sahipleri The Danger Deck ek paketine ve bir sonraki DLC olan From Dusk Till Casa Bonita'ya sahip. Season Pass sahibi değilseniz de The Danger Deck'e $5.99'a sahip olabilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×