Söylenti: Project Milo iptal edildi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 13:54
Kinect'in ilk firesi mi?
Şu an Fable 3 üzerinde çalışan Lionhead stüdyosu, daha önce Kinect'in teknolojisini tanıtma amaçlı bir demo olarak ilk kez E3 2009'da gösterilen Project Milo üzerinde de çalışıyordu. Geçtiğimiz dönemde bir açıklama yapan Microsoft'tan Aaron Greenberg, Milo'nun bir oyun olmadığını, teknoloji demosu olduğunu ve piyasaya sürülmeyeceğini belirtmişti. Eurogamer'ın yeni verdiği bir bilgiye göre de Project Milo'nun iptal edildiği söyleniyor. Konu hakkında Microsoft, henüz yorum yapmak istemiyor.

Söylenti: Project Milo iptal edildi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Söylenti: Project Milo iptal edildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×