Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 20.10.2021 - 15:59
Her yılın belirli dönemlerinde sık sık karşımıza çıkan 'Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor' söylentisi ile bir kez daha karşı karşıyayız.

Oyun dünyasında hemen hemen her yıl karşımıza çıkan söylentilerden bir tanesi olan ''Yeni bir Splinter Cell'' bir kez daha karşımıza çıkmış bulunuyor. Ubisoft'un efsanevi serisinin yeni oyunu için yeşil ışık yaktığını belirten iddia; eğer doğru çıkarsa, 2013'te piyasaya sürülmüş olan Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist'ten bu yana seriye yeni bir soluk getirebilir.

Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

VGC tarafından yayımlanmış olan bir rapor, birden fazla kaynağa dayanarak, yeni bir Splinter Cell oyununun erken bir geliştirme aşamasında olunduğunu ve oyunun 2022'de duyurulma şansının oldukça 'düşük' olduğunu ortaya koyuyor. Projenin, Ubisoft'un son on yıl içerisinde birden fazla kez hayal kırıklığına uğramış olan Tom Clancy hayranları için yeşil ışık yakıldığı iddia ediliyor.

Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

Sunulmuş olan raporda, serinin yeni oyununun Ubisoft Montreal stüdyosunun dışında bir stüdyo tarafından geliştirildiği iddia ediliyor. Orijinal seride büyük bir paya sahip olan Ubisoft Montreal, yeni oyunun geliştirilme - Eğer gerçek olursa - sürecinde başrol oynamayacak. Ayrıca bahsedilen tüm bu iddiaların tamamen söylenti olduğunu ve herhangi bir resmî kaynağa dayanmadıklarının uyarısını da yapmış olalım.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 22:12
Yeni nesilde umarım Splinter Cell i es geçmez ubisoft
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 17:22
Yok abi yapamaz bunlar. Yetenek sıfır, risk alma sıfır, her oyunu bir öncekinin kopyası.. Bu kadar yıl geçmiş hele, imkansız beceremez bunlar. Belki remastered hede höde. Yeni oyun çok zor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:46
Bir splinter cell, bir de bloodborne haberleri.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:22
Her sene var bu söylenti. Bir ara da Splinter Cell gözlüğü şeklinde VR oyun yapıyorlardı.
Neyse yaparlarsa iyi olur. Serinin hayranı fazla.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×