Yeni Splinter Cell oyunu geliştiriliyor olabilir

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.06.2021 - 14:13
Söylentiler, Yeni Splinter Cell oyununun geliştirildiği yönünde. Doğru çıkarsa, Ubisoft'un E3'te gerçekleştireceği Ubiforward etkinliğinde önümüze çıkacaktır.

Yeni bir sızıntı, Ubisoft'un üç Tom Clancy serisini birleştiren FPS türünde yeni Splinter Cell Oyunu üzerinde çalıştığı yönünde. Splinter Cell, Ghost Recon ve The Division yapımlarını birleştirecek olan oyun, The Division BattleCat olarak adlandırılmış.

Yeni Splinter Cell oyunu geliştiriliyor olabilir

Twitter kullanıcısı Zer0Bytes_ tarafından paylaşılan görseller bunu doğrular nitelikte. Ancak yapımcı firma tarafından kısa sürede kaldırtılan görsellere şu an ulaşmak mümkün değil.

Şimdilik bu oyunun da Ubiforward etkinliğinde ortaya çıkmayacağı söyleniyor olsa da, firmanın elinde güçlü içerikler olması için ön duyurusunun yapılabileceğini düşünüyoruz.

Yeni Splinter Cell oyunu geliştiriliyor olabilir

Mevcut oyunların yeniden yapımları Ubisoft için bir alışkanlık haline geliyor. Bir önceki haberimizde belirttiğimiz Prince of Persia Remake de buna en güzel örneklerden biri. Yeni markalar henüz çıkartmasa da, yapımcı ekiplerin çalışması için güzel bir yöntem. Şirket kısa süre önce, Division'ın üçüncü şahıs oyununun ücretsiz oynanması olan The Division Heartland'i duyurmuştu.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 10:24
Her sene aynı haber çıkıyor bıkmadınız mı artık :D. Anlayın artık bu sene de o sene değil. Bırakın sprinter cell i beyond good and evil bile çıkarmazlar sadece farcry göstercekler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2021 22:28
Division 2 yi çok uzun süre oynadım, splinter cell serisi çok rahat top 5 listeme girer ama bu oyunları birleştirip online bir oyun çıkarırşarsa dönüp bakmam bile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2021 16:35
Şöyle konsol tarafında XBOX'a özel olsa tıpkı 360 döneminde olduğu gibi. Harika olmaz mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2021 12:59
Haberi okumayanlar için;
Splinter Cell oyunu değil aslında. Tom Clancy's evreninde ki tüm karakterlerin birleşeceği bir oyun. PvP olacak ve büyük ihtimalle hikaye modu olmayacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 8.06.2021 19:44
Her sene E3 döneminde, aynı muhabbet.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Splinter Cell oyunu geliştiriliyor olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×