Spider-Man, Playstation'a özel olarak Avengers ekibine katılıyor

Spider-Man, Playstation'a özel olarak Avengers ekibine katılıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.08.2020 - 11:40
Crystal Dynamics yaptığı açıklama ile Spider-Man'ın Avengers üyelerine katılacağını fakat bu durumun Playstation konsollarına özel olacağı açıklandı.

Spider-Man karakterinin Marvel's Avengers oyununda yer alacağı açıklandı. Fakat oyuna sonradan eklenecek olan karakterlerden biri olan Spider-Man, sadece Playstation konsollarına özel olarak oyunda yer alacak.

Spider-Man, Playstation'a özel olarak Avengers ekibine katılıyor

Aslında Örümcek Adam'ın oyunda yer alacağına dair dedikodular birkaç gün öncesine dayanıyor. İngiltere merkezli bazı satış sitelerinde oyunun bilgileri arasında örümcek Adam karakterinin de ismi geçiyordu. Bu sızıntılar sonrası bir açıklama yapan oyunun yapımcısı Crystal Dynamics, karakterin oyunda olacağını doğruladığı gibi nasıl bir işleyişe sahip olacağını da duyurmuş oldu.

Marvel's Avengers oyunu için daha önce Hawkeye karakterinin duyurusu yapılmıştı. Son olarak düzenlenen War Table etkinliğinde Hawkeye'ın oyuna sonradan ekleneceğini öğrenmiştik. Sonradan eklenecek olan örümcek Adam ise oyunun sadece Playstation 4 ve Playstation 5 sürümlerinde yer alacak. Tam tarih verilmese de karakterin 2021 yılının ilk aylarında oyuna ekleneceği de gelen bilgiler arasında. Bu duyuru Playstation Blog sayfası üzerinden de yayınlandı ve karakterin ücretsiz olarak oyuna ekleneceği duyuruldu. Buradaki açıklama ise şu şekilde;

Spider-Man, Playstation'a özel olarak Avengers ekibine katılıyor

"Örümcek hayranı olmak için daha iyi bir zamanlama olamazdı. Crystal Dynamics ve iş ortaklarımız ile bu kahramanın oyun yolculuğunun bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. 2021 yılının ilk aylarında Örümcek Adam'ın kadroya eklenmesini sabırsızlıkla bekliyoruz ve daha önce söz verdiğimiz gibi ana oyun sahipleri Playstation'a özel olan bu içeriğe ücretsiz olarak ulaşabilecekler"

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 23:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2020 11:52
abi bosss olarak tanoss kesinlikle gelmeli !!
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2020 21:51
19:47 takıla takıla thanos yazısına mı takıldın sanki başıma türkçe dersinden yazım kuralları notu veriyor a. Küçücük telefondan yazıyorum yorumu takıldığın şeye bakk ben burda yazım kurallarına uygun yazacak olsam sen öğrencim olursun koçum !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2020 19:50
Spider-man bir firmanın tekelinde olamayacak kadar büyük bir karakter. Bunun aksini iddia etmek akıldışılıktır. Zaten Sony öyle bi yapıştı ki şu karaktere ne sinemada ne de oyun dünyasında kurtaramıyoruz, yetmezmiş gibi başka oyunlara karışıyorlar, ah Marvel ah bu saçmalıkların hepsi senin suçun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×