Splinter Cell: Conviction'ın satış rakamı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.07.2010 - 16:14
Sam, çok yavaş ilerliyor
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen son Splinter Cell oyunu Conviction'ın satış rakamı belli oldu. PC ve X360 platformları için 13 Nisan'da raflarda yerini alan yapım, şimdiye kadar 1.9 milyon satılmış.

Çıkmadan önce defalarca ertelenen Conviction, SC serisinin en farklı oyunu olma özelliğine sahip. Ayrıca yapımına iki kere sıfırdan başlanan oyun, PS3 platformuna çıkmadı. Her ne kadar söylentiler olsa da, atılmış somut bir adım yok.

Splinter Cell: Conviction'ın satış rakamı
Conviction'da Sam, öldürüldüğünü düşünen kızı için harekete geçiyor ve hiç bir SC oyununda benzerine rastlanmamış bir tavırda hareket ediyor. Her zaman karanlığı bir perde olarak gören karakterimiz, bu son oyunda herkesi deyim yerindeyse kılıçtan geçiriyor.

Ubisoft, yeni Splinter Cell oyunlarının geliştirileceğini duyurmuştu, ama 1.9 milyonluk satış rakamından memnun değildir muhtemelen.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2022 23:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell: Conviction'ın satış rakamı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×