Splinter Cell Remake duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 15.12.2021 - 20:49
Oyun dünyasının en ünlü serilerinden bir tanesi olan Splinter Cell, Ubisoft Toronto ile birlikte geri dönüyor! Splinter Cell Remake duyuruldu.

Aradan geçen onca uzun yıldan sonra Splinter Cell Remake duyuruldu! Ubisoft Toronto liderliğinde geliştirilecek olan yapım, Ubisoft kendi oyun motoru olan Snowdrop'u kullanacak. Ubisoft tarafından geliştirilmekte olan Avatar: Frontiers of Pandora ve yeni Star Wars oyunlarının da bu oyun motorunu kullanıyor olduklarını belirtmekte fayda var.

Splinter Cell Remake duyuruldu

Snowdrop motoru ile birlikte sıfırdan yeniden inşa edilecek olan Splinter Cell, yeni nesil görseller ile oynanış dinamiklerinin yanı sıra; serinin bilindik dinamik aydınlatmasına ve gölge stiline sadık kalacak. Ayrıca resmî Ubisoft North America YouTube kanalı, gelmekte olan Splinter Cell Remake hakkında yaklaşık dokuz dakikalık yeni bir video yayımladı.

Avatar: Frontiers of Pandora ve yeni açık dünya Star Wars oyununun beraberinde Snowdrop motoru ile geliştirilmekte olan yeni Splinter Cell'in, seriye sadık bir şekilde yeni nesile uyarlanacağı söyleniyor. Ubisoft'un ve dünyanın en popüler serilerinden bir tanesi olan meşhur gizlilik oyunu, Ubisoft Toronto ile birlikte geri dönüyor diyebiliriz. Oyunun hangi platformlar için geliştirilmekte olduğu henüz resmî olarak açıklanmadı; fakat, geliştiriciler ile yapılan röportaja buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2021 10:50
Bu remake değil ki. Remastered. Ubisoft un remake nedir acilen öğrenmesi lazım. Geçen yıl duyurdukları Prince of Persia: Sands of Time içinde remake dediler, gösterdikleri videodaki oyun remastered idi bunun gibi. Sonra tepki gelince oyunu süresiz ertelediler. Hala aynı hatayı yapıyorlar şaka gibi
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2021 14:37
Anlamamış video’yu tepki göstermiş…. :)
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2021 21:56
Yeni oyun motoru ile yeniden yapılacak. Remake diyebiliriz yani. Ayrıca oyundan bir oynanış videosu bile yok. Nereden çıkardın remastered olduğunu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2021 13:24
Dolar 15.18 sanki alabileceğiz sevinmeyin
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2021 20:55
Oyunları dolarla mı alıyoruz bizim aklımızla alay etme
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2021 13:22
İlk 3 oyuna sadık olursa efsane olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2021 13:02
Z kuşağından sonraki neslin adı Remake kuşagı olacak bu gidişle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2021 12:44
Tamamen ticari. Yeni nesil konsol ve cihazlarda daha fazla kitleye oyun stabailmek adına eski oyunları patlatıp yeniden satın alınmalarını sağlamak. Başka hiçbir sebebi yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell Remake duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×