Splinter Cell Trilogy HD doğrulandı

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 20.12.2010 - 12:45
Hangi platforma geliyor?

Bir süredir dedikoduları süren Splinter Cell Trilogy HD sonunda Ubisoft tarafından doğrulandı. 2011 yılında çıkacak olan üçleme paketi sadece Sony PlayStation 3 platformuna geliyor.

Trilogy paketinde orijinal oyun, Pandora Tomorrow ve Chaos Theory'nin olması bekleniyor. Tabii hepsi HD grafiklerle makyajlanmış şekilde karşımıza çıkacak. İlerleyen günlerde detaylar açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell Trilogy HD doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×