Splinter Cell üçlemesi HD olarak geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.11.2010 - 00:25
Ne varsa eski oyunlarda var
Ubisoft, Prince of Persia'dan sonra şimdi de Splinter Cell üçlemesine el atıyor. Yapılan resmi açıklamaya göre firma, ilk 3 Splinter Cell oyununu HD olarak yeniden düzenleyip, satışa sunacak. Henüz platformlar ve çıkış tarihi konusunda bilgi verilmezken, ilk 3 oyunun kalitesiyle son çıkan oyunları yan yana getirdiğimizde, aslında bunun iyi bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Splinter Cell üçlemesi HD olarak geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell üçlemesi HD olarak geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×