Spyro, Unreal Engine 4 ile tekrar hayat buldu

Spyro, Unreal Engine 4 ile tekrar hayat buldu

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 20.10.2017 - 19:04
Crash Bandicoot'tan sonra Spyro'yu da yeni jenerasyonda görmek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla.

Çoğu Sony Playstation veya Nintendo 64 yapımı, oyuncular tarafından yeni jenerasyona geliştirilmiş programlar sayesinde aktarılıyor. Birkaç sene öncesinde Crash'in Unreal Engine'deki demosunu herkes hayal olarak sayıyordu, fakat bu sene içerisinde çıkarılan N. Sane Trilogy ile bu hayal, gerçeğe dönmüştü. Tabii çıkar çıkmaz başka bir popüler platform oyunu olan Spyro'nun da içinde bulunduğumuz jenerasyona aktarılması istendi, fakat yapımcı Vivaldi Games ve Insomniac Games'den hiçbir şekilde bir ses çıkmamıştı.

Hayranların ve seriyi tekrar yaşatmak isteyenlerin yerinde durmayacağı kesin. Profesyonel mod yapımcısı ve Unreal Engine kullanıcısı Valefor, bu sefer de Spyro'nun giriş bölümü olan Artisans'ı bize yayınladığı videoda gösteriyor. Uzun süredir Spyro the Dragon'un Unreal Engine versiyonunda çalıştığını belirten Valefor, ne yazık ki telif hakkından dolayı modunun kapanmasından ve tamamen davalık olmasından endişeli. Bu yüzden şimdilik oyunun tek kopyasını kendine saklıyor. Eğer bir şekilde sorun çıkmayacağı bilgisi yayınlanırsa modunu herkese açık halde bulunacağını belirtti.

Şimdilik sadece ana menüyü geliştiren mod yapımcısı, yakın zaman içerisinde bölümlere geçeceğini söylüyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 01:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2017 23:22
bi büyümedi gitti ejderya yav
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×