Square Enix, 2 yıl aradan sonra E3 konferansı düzenleyecek

Square Enix, 2 yıl aradan sonra E3 konferansı düzenleyecek

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 9.05.2018 - 15:23
Sürpriz beklemeli miyiz?

Oyuncuların bayramı E3 2018'e az bir süre kala heyecan artmaya devam ediyor. Square Enix bu seneki E3 fuarına bir başka hazırlanıyor. Square Enix'in önüzümdeki E3'te, geleneksel canlı sunum tarzının dışına çıkacağı, Nintendo Direct sunumuna benzer bir sunum gerçekleştireceği açıklandı. Daha çok önceden kaydedilmiş görüntülerin oynatılacağı bir sunum olacağı belirtildi. Bununla birlikte Square Enix'in, E3 2018 ile birlikte hangi oyunları göstereceği, ve bir sürpriz yapıp yapmayacağı merak konusu.

Square Enix E3 2018 sunumunda değişikliğe gidecek

İngilizce ve Japonca dillerinde hazırlanan video, 11 Haziran saat 10'da gösterime sunulacak. Facebook, Mixer, Twitch, Twitter ve YouTube'dan canlı yayınlanacak. Henüz yayınlanacak video ile ilgili bir ipucu verilmedi. Ancak muhtemeldir ki Lara Croft'un yeni macerası Shadow of the Tomb Raider'dan bir oynanış videosu gelebilir. Aynı şekilde oyuncular Kingdom Hearts 3 ile ilgili yeni bilgiler verilmesini de bekliyor. Öte yandan yeni bir Life is Strange oyunu duyurusu ve Final Fantasy 7 Remake'in son durumuna dair yeni bilgilerin paylaşılması da beklentiler arasında. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2018 01:10
avengers gg
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 19:16
Pc için Nier remake yapsınlar bari. Automata tutarsa yapabiliriz demişlerdi tutsunlar artık sözlerini
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×