Squid Game ikinci sezonu geliyor!

Murathan Özlü
Murathan Özlü 10.11.2021 - 15:26
Squid Game'in yaratıcısı Hwang Dong-hyuk dün verdiği bir röportajda Squid Game ikinci sezonunun "kesinlikle geleceğini" ve planlandığını belirtti.

Netflix'in son dönemdeki en başarılı projelerinden Squid Game ikinci sezon onayını aldı diyebiliriz. Dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Hwang Dong-hyuk, dün ABD'de yayın yapan Associated Press'e yaptığı açıklamada, yeni sezonun zamanlanması ve nasıl geleceği hakkında konuşmak için çok erken olsa da Squid Game'in yeni sezonunun "kesinlikle geleceğini" belirtti.

Squid Game ikinci sezonu bir bakıma onaylanmış oldu

Netflix henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da dizinin yönetmeninin "size bu konuda" söz verebilirim demesi, dizinin hayranlarını heyecanlandırmak için yeterli olabilir. Netflix'in de, platform tarihinin en başarılı projelerinden birini devam ettirmeyi reddetmesi, başlı başına bir olay olur. Öyle ki artık oyun platformuna da giriş yapan Netflix'in Squid Game oyunu geliştirdiği bir süredir konuşuluyor.

Squid Game ikinci sezon

Hwang Dong, dizinin ikinci sezonunun gelmesi için çok ciddi bir beklenti olduğunun farkında olduğunu ve bu yüzden buna zorunlu hissettiğini ifade etti. Dong, röportajının bir kısmında şu ifadeleri kullanmış:

" Henüz Squid Game'in ikinci sezonu hakkında etraflıca düşünmedim, şu an o konuda düşünmek beni yoruyor. O konuda düşüneceğim zaman, yalnız olmamayı tercih ederim.  Bir yazar odasında, bir sürü tecrübeli yönetmen ile dizinin geleceğini tartışmak isterdim. "

Dong, ayrıca senaryoyu yazarken olabildiğince ağırdan aldığını ve defalarca kez aynı bölümü baştan yazdığını belirtiyor. Bu durumda dizinin ikinci sezonunu en erken 2023 yılında beklemek mantıklı olabilir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 08:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2021 19:03
şu dolandırıcıları adam yerine koyan varmı hala
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2021 14:57
lazım değildi.
sahibi de öyle diyordu.

maalesef para her şeyi yapılabilir kılıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Squid Game ikinci sezonu geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×