Star Citizen'ı bir hafta boyunca ücretsiz denemek ister misiniz?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 2.05.2019 - 15:00
Gezegenler arası dolaşmak bedava

Uzun yıllardır yürütülen oldukça başarılı bir yatırım kampanyası sonrasında 218 milyon dolar geliştirme bütçesine ulaşan Cloud Imperium Games, Star Citizen'i geliştirmeye devam ediyor. Birbirinden farklı yüzlerce gezegenin yer aldığı, galaksiler arası devasa haritası ile dikkat çeken Star Citizen için, yeni bir ücretsiz deneme etkinliği başladı. Star Citizen'ı 8 Mayıs'a kadar ücretsiz denemek mümkün olacak. Free Fly adlı etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.   

Dünyanın en pahalı oyunu olmaya aday Star Citizen bir hafta boyunca ücretsiz

8 Mayıs'a kadar geçerli olacak ücretsiz deneme etkinliğinde, oyuncular Star Citizen'ın pek çok farklı oynanış mekaniği deneme şansı yakalayabilecek. Oyunda yer alan uzay araçları ve farklı taşıtlar kullanılabilecek. Avenger, Arrow, Prospector, Cutlass Black ve Dragonfly araçları kullanılabilecek. Arena Commander modunda it dalaşı yapılabilecek. Bunun haricinde Star Marine'de oyunun FPS nişancı mekanikleri de test edilebilecek. 

Star Citizen'ın Holywood'un ünlü oyuncularının da yer aldığı hikaye modu Squadron 42 alpha'nın 2020'nin sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Oyunun beta sürecinin de aynı yıl başlayacak.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2019 16:57
Bu eventin videolarıni izledim ve hala diyorumki star citizen koca bir yalan. Bunca sene gecmiş yapa yapa bunu yapmış olamazlar. Wing commanderin uçuş simulasyonu bile bundan iyidir.
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2020 10:42
oyun çıkınca ilk oynayanlardan olacaksın boş konuşuyorsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2019 13:36
oyun bir hafta bedava yayınlanmış haberimiz yok.gelde üzülme
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2019 03:03
Harbiden oyun ne zaman tam sürüm çıkıcak acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2019 22:48
7 yıldır geliştirilen bir oyun ! 218 milyon dolar para ! Kar etmek için kaç adet satması gerek acaba ! Hangi ücret ile satılacak ! Oyun içi ödemeler ile mi kar edilecek ! Ne zaman çıkacak ! Soru çok...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2019 20:59
Acayip uyuz oldum... Patchleri bile güncel değil. 12 GB + dosya indirecek, ben de oyuna başlıcam diye düşünürken... kıytırık yamalar yetmedi üstüne 40 GB daha download başladı. En azından bir not düşseydiniz dosya boyutu hakkında.. Zaten böylesine bir dw sonrası insan psikolojik satın alır oyunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Citizen'ı bir hafta boyunca ücretsiz denemek ister misiniz?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×