StarCraft 2'nin ücretsiz sürümü güncellendi

StarCraft 2'nin ücretsiz sürümü güncellendi

Hürcan Köse
Hürcan Köse 28.11.2015 - 20:18
Artık her üniteye sahipsiniz ama bir şartla
StarCraft 2'nin son genişleme paketi olan Legacy of the Void geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürüldü. Bu genişleme paketi beraberinde tam co-op desteği ve Archon adlı yeni bir oyun modu getirdi. Bu mod iki oyuncunun tek bir üssü kontrol etmesini sağlıyor.

Ama henüz oyunu satın almaya hazır değilseniz, oyunun ücretsiz sürümü olan "Starter Edition"una bazı güncellemeler geldi. Artık oyunu ücretsiz indirdikten sonra bütün üniteleri kullanabiliyorsunuz. Ama sadece arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Onun dışında oyunun tam sürümünü satın almanız gerekiyor.

Co-op modu eklenen oyunda 6 oynanabilir karakter mevcut şu an. StarCraft 2'yi uzun zamandır takip etmiyorsanız ve oyunun gidişatını merak ediyorsanız bu başlangıç pakedini ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Oyuna sahip olan birkaç arkadaşınız da varsa tadından yenmez!

StarCraft 2'nin ücretsiz sürümü güncellendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 12:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×