StarCraft 2'nin ücretsiz sürümü güncellendi

Hürcan Köse
Hürcan Köse 28.11.2015 - 20:18
Artık her üniteye sahipsiniz ama bir şartla
StarCraft 2'nin son genişleme paketi olan Legacy of the Void geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürüldü. Bu genişleme paketi beraberinde tam co-op desteği ve Archon adlı yeni bir oyun modu getirdi. Bu mod iki oyuncunun tek bir üssü kontrol etmesini sağlıyor.

Ama henüz oyunu satın almaya hazır değilseniz, oyunun ücretsiz sürümü olan "Starter Edition"una bazı güncellemeler geldi. Artık oyunu ücretsiz indirdikten sonra bütün üniteleri kullanabiliyorsunuz. Ama sadece arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Onun dışında oyunun tam sürümünü satın almanız gerekiyor.

Co-op modu eklenen oyunda 6 oynanabilir karakter mevcut şu an. StarCraft 2'yi uzun zamandır takip etmiyorsanız ve oyunun gidişatını merak ediyorsanız bu başlangıç pakedini ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Oyuna sahip olan birkaç arkadaşınız da varsa tadından yenmez!

StarCraft 2'nin ücretsiz sürümü güncellendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 13:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2'nin ücretsiz sürümü güncellendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×