StarCraft II, iki versiyon olarak çıkacak

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 30.07.2010 - 14:14
StarCraft II, iki versiyon olarak çıkacak
StarCraft II, iki versiyon olarak çıkacak

Blizzard Q&A, Battle.net adlı internet sitesinin forumlarında "StarCraft II'nin" hem PC, hem de Mac versiyonun piyasaya çıkartılacağını duyurdu. Firma yetkilileri, "StarCraft II PC ve Mac platformlarına olmak üzere iki versiyon olarak satışa sunulacak. Ancak, oyuna dijital olarak sahip olmak isteyenler, bu konuda bilgi almak için çıkış tarihini bekleyecekler." şeklinde açıklama yaptı.

Oyun, 2010 yılının ilk yarısında piyasaya çıkartılacak.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft II, iki versiyon olarak çıkacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×