Steam indirimlerinde son gün fırsatları

Steam indirimlerinde son gün fırsatları

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.11.2012 - 11:28
Batan geminin malları bunlar
Steam'in sonbahar indirimi kampanyasında son güne geldik.

Yaklaşık bir hafta süren bu indirimlerin son gününde de oldukça güzel oyunlar mvecut. Şu sıralar Black Ops 2 ile bizleri mest eden CoD serisinin bir önceki oyunun Modern Warfare 3 %50 indirim ile 34.99 dolara satılıyor, oyunun normal fiyatı hala 70 dolar.

Steam indirimlerinde son gün fırsatları
Ayırca Remedy'nin ünlü korku oyunu Alan Wake Franchise %75 indirim ile 9.99 dolardan satılıyor. Bunların yanında Witcher 2: Enhanced Edition %75'lik indirim ile 7.49 dolardan satılıyor.

Bunun yanında dün indirim alan Dishonored, Torchlight 2 gibi oyunlar da hala 8 saat süreyle indirimli fiyattan satılmaya devam ediyor.

Steam indirimlerinde son gün fırsatları
Öte yandan flaş indirimler kısmında Red Faction Collection %75 indirim ile 14.99 dolardan, The Testament of Shelock Holmes %50 indirim ile 19.99 dolardan, Just Cause ise %75 indirim ile 4.99 dolardan satılıyor. 
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×