Steam Yaz kampı başladı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 1.07.2011 - 10:46
Aklınızı başınızdan alacak indirimler
Steam'in indirimlerine artık hepimiz alıştık. Temmuz ayına girdiğimiz bugünde ise oyun portalı yeni bir güzellik yaptı. Steam Summer Camp Sale adlı indirim döneminde 30 Haziran ile 10 Temmuz arasında her gün yeni bir indirim mevcut. Ayrıca indirimdeki oyunları satın alıp oynadığınızda size verilen kuponlar sayesinde sürpriz hediyeler kazanabileceksiniz.

Steam Yaz kampı başladı
Öte yandan indirimdeki oyunlar da klasik B sınıfı veya bağımsız oyunlar yok. İndirimlerin içinde Portal 2, Witcher 2, Shogun 2 gibi oyunlar da mevcut. Bu 10 günlük süreç içinde daha pek çok sürpriz göreceğiz gibi.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam Yaz kampı başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×