Stranglehold filmleşiyor mu?

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Stranglehold filmleşiyor mu?


Hard Boiled, 80’lerin en aksiyon dolu çizgilerinden ve aynı zamanda da sonraları Hard Target ve Operation: Broken Arrow gibi filmler de gerçekleştiren rejisör John Woo’nun milletlerarası çapta tanınmasını sağlayan yapımlardan biriydi. Bu kült filme yakın geçmişte, Stranglehold ismini taşıyan bir devam yapımı, fakat oyun olarak gelmişti.

Hard Boiled adlı filmde olduğu gibi oyunda da tonlarca gangsteri tahtalı köye yollayan ve bu esnada Max Payne gibi sürüyle mekanı parça-parça eden polis Tequila (Chow-Yun Fat) başrolde bulunuyor.

Oyun büyük bir başarı olduğundan şimdi hikayeyi sinemaya uyarlamak düşünülüyor. Maalesef John Woo, ne kendisinin ne de yıldız Chow-Yun Fat’ın yeni filmde olacağını bildirdi. Ayrıca Tequila’nın masaların üstünden zıplamasına da bir hayli zaman var.

KAYNAK
Stranglehold filmleşiyor mu?
gameswelt.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2022 12:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stranglehold filmleşiyor mu?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×