Stronghold Crusader 2'den ilk teaser

Stronghold Crusader 2'den ilk teaser

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 16.06.2013 - 14:22
Çöle geri dönüyoruz
Başarılı ve yıllardır süren Stronghold serisinin sıradaki oyunu şu sıralarda E3’de tanıtılan oyunun websitesi yayına girdi. Uzun süredir beklenen oyunun ilki 2002’de yayınlanmıştı. Resmi sitede teaser trailer, yeni çizimler, oyunla ilgili bilgiler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Firefly Stüdyoları’nın Pazarlama Sorumlusu Nick Tannahill şunları söyledi, ‘Sonunda yeni Stronghold oyununu E3 süresince basına ve Stronghold topluluğuna sunabildiğimiz için gururluyuz. Crusader 2, oyunu kendi başımıza yayınlama hayalimizi gerçekleştirmek için çalışmamız sonucu ortaya çıkan, tüm ekibin ortak çabasının ürünüdür. Bu oyunda çok değer verdiğimiz oyuncu topluluğunu dinledik ve onların görüşlerini göz önünde bulundurduk. Herşeyi doğru yapabilmek için acele etmedik. Bu yüzden kendi şartlarımızla E3’te bulunmak bize bu emeğe karşılık bir ödül hissi veriyor, herkesin sıkı çalışması bu demoda meyvelerini verdi. Bizden, ya da basından yeni haberler gelene kadar yayınlanan yeni trailer’ın tadını çıkarın.


- Basın Bülteni
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 02:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×