Super Bomberman R 2 duyuruldu

Ersin Kılıç 29.06.2022 - 15:11
Serinin yeni oyunu Super Bomberman R 2 duyuruldu. Parti oyunu deneyimini yükseltecek oyunla ilgili ilk detaylar da açıklandı.

Konami yaptığı açıklama ile birçok oyun severin hatırlayacağı serilerden biri olan Bomberman serisinin yeni oyununu duyurdu. Super Bomberman R 2 oyunu geçtiğimiz yıl çıkan ve bizim de inceleme şansına eriştiğimiz oyunun (Super Bomberman R Online inceleme) bir nevi devamı niteliğinde karşımıza çıkacak ve çok daha geliştirilmiş bir oynanışı benimseyecek. Yeni oyunun özellikleri şu şekilde;

Super Bomberman R 2, 2023'te geliyor

Super Bomberman R serisinin yeni oyunu, Bomberman Brothers hikayesinin bir sonraki bölümünü galaksiyi kurtardığımız yepyeni bir macerada gözler önüne seriyor. KONAMI, yeni Savaş Modu "Kale" (Castle) ile parti oyunu deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor ve oyuncuları yaratıcı dehalarını kullanarak kendi üslerini tasarlamaya, onu düşmanlara karşı savunmaya ve tasarladıkları üsleri dünyayla paylaşmaya davet ediyor!

8 Bomberman Kardeşin Hikayesi Devam Ediyor…

"8 Bomberman Kardeş" ve yeni arkadaşları "Ellon"un hikayesine hoş geldiniz! Evren bir kez daha tehdit altında! Yeni karakter “Ellon”un başrolde olduğu senaryonun ve tek oyunculu “Hikâye Modu”nun detayları ilerleyen günlerde açıklanacak!

Super Bomberman R 2 duyuruldu

Kale (Castle): Yeni bir saldırıya karşı savunma modunda 1'e 15 asimetrik savaşlarda savaşın! Savunan oyuncu, savunma barikatlarını aşmaya çalışacak saldıran oyuncuları yavaşlatmak için haritayı oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmekle görevlendirilir. Savunma oyuncuları, saldıran oyuncuları savuşturmak için Ellon adlı yeni bir karakter türünün yardımına sahip olacaklar.

Tasarım Modu, “Level Editor”: Oyuncular, yeni aşamalar oluşturmak için farklı arazi seçeneklerine, duvar yerleşimlerine ve savunma hilelerine sahip olacaklar. Oyuncular ayrıca benzersiz olarak hazırlanmış seviyelerini çevrimiçi olarak diğer oyuncularla paylaşabilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2024 19:15
Kalan Karakter: 300 Gönder
Super Bomberman R 2 duyuruldu
İlginizi Çekebilir