Super Mario, 25. yaşını bayram tadında kutlayacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.10.2010 - 13:49
Mario'yu seven herkes gelsin
Bülten

Super Mario, 25. yaşını kendine yakışır şekilde kutlamaya devam ediyor. Tarihin en sevilen oyun karakterlerinden olan Super Mario ile ilgili 29 – 31 Ekim 2010 tarihlerinde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde çeşitli  aktiviteler düzenlenecek.

Dünyadaki toplam 240 milyon adetlik satışı ile tüm zamanların en çok satan video oyun serisi olan Super Mario, çocuklarla buluşacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Forum Alışveriş Merkezi’nde başlayacak etkinlikler üç gün sürecek.

Super Mario, 25. yaşını bayram tadında kutlayacak
Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek şenlikte çocuklar Nintendo Wii’de Super Mario Bros serilerinden çeşitli oyunları oynayabilecek. Aktivitede yer alan alanda çocuklar Super Mario’nun bıyığını takarak fotoğraf çektirip karakterin görsellerinin yer aldığı çerçeveler ile birlikte anında fotoğrafa sahip olabilecek. Super Mario’nun resimlerini boyayabilecekleri bir etkinliğin de düzenleneceği alan balonlarla renklenecek.

25. yaşında Super Mario’yu yalnız bırakmak istemeyen herkes 29-31 Ekim 2010 tarihlerinde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne davetli!

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario, 25. yaşını bayram tadında kutlayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×