Super Mario, 25. yaşını bayram tadında kutlayacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.10.2010 - 13:49
Mario'yu seven herkes gelsin
Bülten

Super Mario, 25. yaşını kendine yakışır şekilde kutlamaya devam ediyor. Tarihin en sevilen oyun karakterlerinden olan Super Mario ile ilgili 29 – 31 Ekim 2010 tarihlerinde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde çeşitli  aktiviteler düzenlenecek.

Dünyadaki toplam 240 milyon adetlik satışı ile tüm zamanların en çok satan video oyun serisi olan Super Mario, çocuklarla buluşacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Forum Alışveriş Merkezi’nde başlayacak etkinlikler üç gün sürecek.

Super Mario, 25. yaşını bayram tadında kutlayacak
Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek şenlikte çocuklar Nintendo Wii’de Super Mario Bros serilerinden çeşitli oyunları oynayabilecek. Aktivitede yer alan alanda çocuklar Super Mario’nun bıyığını takarak fotoğraf çektirip karakterin görsellerinin yer aldığı çerçeveler ile birlikte anında fotoğrafa sahip olabilecek. Super Mario’nun resimlerini boyayabilecekleri bir etkinliğin de düzenleneceği alan balonlarla renklenecek.

25. yaşında Super Mario’yu yalnız bırakmak istemeyen herkes 29-31 Ekim 2010 tarihlerinde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne davetli!

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 09:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario, 25. yaşını bayram tadında kutlayacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×