Super Mario Bros hiç eskimiyor

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 29.12.2010 - 10:31
O bir klasik
Nintendo DS’in vazgeçilmez platformu New Super Mario Bros. 6 milyon adet satarak Japonya’da rekor kırdı. Japon medya takipçisi Enterbrain tarafından verilen bu bilgiler Mario karakterinin popülaritesinin hiç azalmadığını açıkça göstermiş.

Super Mario Bros hiç eskimiyor
New Super Mario Bros. bir süre önce 24 milyona ulaşan satış miktarıyla Nintendogs’un satış rekorunu egale ederek “Tüm zamanların en çok satan DS oyunu” unvanını kazanmıştı. Anlaşılan oyuncuların Mario tutkusu Nintendo’nun yüzünü güldürmeye devam edecek.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario Bros hiç eskimiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×