Banner Resmi

Super Mario Galaxy Wii U için geliyor

İsmet Ergül
İsmet Ergül 14.12.2015 - 18:08
O galaksi benim, bu galaksi senin Luigi
2007 yılında Nintendo Wii için piyasaya sürülen Super Mario Galaxy, elde ettiği puanlarla Wii’nin en iyi oyunlarından biri seçilmişti. 2010 yılında satışa sunulan ikinci oyunuyla elde ettiği başarı ile Nintendo’yu mutlu eden Super Mario Galaxy’nin Wii U’ya dijital olarak gelmesi söz konusu. Super Mario Galaxy’den daha önce, 2015’in başında Super Mario Galaxy 2, Punch-Out ve Metroid Prime Trilogy de Wii U için dijital olarak satışa sunulan oyunlar arasındaydı. Wii U için portlanan bu oyunlar oyuncuları tatmin etmekle birlikte, performans açısından da Wii U için özellikle geliştirilmişti.

Mario’nun gezegenden gezegene hopladığı bu oyunu Wii U üzerinde oynamak için sabırsızlanıyoruz. Super Mario Galaxy’nin elde ettiği başarılar ile daha birçok Wii oyunu dijital olarak Wii U’ya gelebilir gibi görünüyor. Öte yandan, Wii’nin en iyi oyunlarından biri seçilen The Legend of Zelda: Twilight Princess HD’nin amiibo figürü ile birlikte satışa sunulacağı da belirlenmişti, kim bilir belki Nintendo Skyward Sword’u da Wii U oyunculara sunar ve bizleri memnun eder.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 22:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2015 07:32
Harika haber.Nintendo dışında adam gibi oyun yapan kalmadı zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario Galaxy Wii U için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×