Super Mario Odyssey'in yeni videosu içinizi ısıtabilir

Super Mario Odyssey'in yeni videosu içinizi ısıtabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 11.10.2017 - 15:23
Yeni Mario oyunu yılın oyunu olabilir

Nintendo Switch'in en çok beklenen oyunu Super Mario Odyssey için yeni bir fragman yayınlandı. Daha öncesinden yayınlanan fragmanları ile oyuncular üzerinde oldukça büyük bir beklenti oluşturan oyun, muhtemelen Nintendo Switch satışlarını patlatacak. Yayınlanan yeni fragmanda Mario'nun live action bir müzikalde olduğunu görüyoruz. Oyunun tema müziği olan Jump Up, Super Star ile birlikte sunulan video oldukça eğlenceli olmuş. Oyunun geçeceği dünyaları fragmanda gösteren Nintendo, tahminlere göre ucu olmayan bir macera ile bizi buluşturacak. Oynanış mekanikleri sayesinde oldukça beğeni toplayan Super Mario Odyssey'in yılın en iyi oyunu olması bekleniyor.

Super Mario Odyssey oldukça eğlenceli duruyor

27 Ekim tarihinde sadece Nintendo Switch konsoluna çıkacağı belirtilen oyunda Mario'nun şapkası ile oyunda yer alan neredeyse tüm objeleri kontrol edebiliyoruz. Lokal bir şekilde co - op oynama imkanı da tanıyan oyunda yüzlerce saat geçirecekmişiz gibi duruyor. Keşif öğesini çeşitli bulmacalar ile sentezleyen yapımın tema müziğini oyunun resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Müziğin tam versiyonunun ise 20 Ekim tarihinde iTunes üzerinden yayınlanacağı açıklandı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 11:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 14:20
Nintendo patladı gitti bu oyunla. 120.000 küsür sattı Switch 1 haftada püf püf... Adamlar yapıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2017 16:20
Crash'tan sonra göremediğim ve Özlenen tarz olan adventure bir oyun olacak sanırım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×