Superhot VR, PS4 için çok yakında çıkıyor

Superhot VR, PS4 için çok yakında çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.07.2017 - 16:52
Çıkış tarihi belli oldu
Görsel yönü kadar oynanışıyla da dikkat çeken Superhot, geçtiğimiz yıl Şuubat ayında Steam çıkışını yapmış ve bu farklı yapısından dolayı övgüleri de toplamıştı. Daha sonra Xbox One sürümü çıkan oyunun Playstation 4 sürümü ise geçtiğimiz E3 fuarında kendisini göstermişti. Bugün ise oyunun bu sürümü için nihayet çıkış tarihi verildi.

Üstelik oyunun bu sürümü daha önce açıklandığı gibi Playstation VR desteği ile birlikte geliyor. Standalone, yani ayrı bir oyun gibi karşımıza çıkacak olan bu sürümün 19 Temmuz itibari ile çıkış yapacağı duyuruldu. Playstation Store üzerinden de alınabilecek olan oyun, Playstation Plus üyeleri için ise bir avantajı daha bulunuyor. Eğer PS Plus üyesiyseniz ve oyunu ön sipariş ile alırsanız %20 oranında bir indirimden de yararlanmış olacaksınız.

Daha önce HTC Vive ve Oculus Rift + Touch desteğiyle çıkan oyunun Playstation 4 sürümü ise hem Move hem de Dual Shock 4 destekleyecek. Oyunun daha önce E3 fuarında yayınlanan videosunu bir kez daha hatırlayalım ve oynanışın nasıl olduğuna göz atalım.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×