Survivor 2299 sitesinden yeni mesaj!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 7.12.2013 - 16:30
Institute?
Survivor 2299 sitesi mesajlarla Fallout 4 olduğundan %99 emin olduğumuz bir oyun hakkında heyecan yaratmaya devam ediyor. Bu seferki mors kodlu mesaj ise şu şekildeydi: "CLG BR CLG BR RPT DY SEV ON HVB PPL AR SCRD LST NGHT WE HRD STR NES FM TI ATM WE SE STR HUM DX 02 MIL N SMTH INT RGTH WID TH PL K". İngilizce açılımı ise şu şekilde: "Calling Black Row, Calling Black Row. Report: Day seven, on Harvard Bridge. People are scared, last night we heard strange noises from The Institute. At the moment we see strange humans distance 2 miles north. Something isn't right with that place, over".

Survivor 2299 sitesinden yeni mesaj!
Cümleyi Türkçe'ye kabaca çevirirsek ise şöyle diyor: "Black Row'a sesleniyorum, Black Row'a sesleniyorum. Haber veriyorum: Harvard köprüsünde, yedinci gün. İnsanlar korkuyor, dün gece Enstitü'den gelen garip sesler duyduk. Şu an 2 mil kuzeyde garip insanlar görüyoruz. Orada bir şeyler yanlış gidiyor, tamam". Peki bunlar ne demek? Önceki mesajlardan oyunun Boston'da geçtiğini anlamıştık, Harvard Köprüsü bunu doğruluyor. Institute ise önceki oyunlarda bahsi geçen bir yer, ünlü teknoloji üniversitesi MIT, yani Massachussetts Institute of Technology'den arta kalanlara gönderme yapıyor. Büyük ihtimalle oyunun ana odak noktalarından biri bu mekan olacak. Merakla mesajların devamını bekliyoruz!
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 22:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Survivor 2299 sitesinden yeni mesaj!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×