SW: The Old Republic diğer ülkelere de geliyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 21.12.2011 - 02:17
EA'den yanıt geldi
Dün itibariyle hayatına başlayan MMO'nun yeni kralı Star Wars: The Old Republic, Türkiye'nin de dahil olduğu bazı ülkelerde satışa çıkmadı. EA'nin server sorunları yaşamamak için aldığı bu ilginç karar çok tepki çekti. Oyunun resmi forumunun yetkililerinden Stephen Reid ise bazıları için hoş bir haber verdi. The Old Republic, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya gelecek Mart ayında uğrayacak. Pek çok oyuncunun yurt dışından oyunu edindiğini bildiklerini söyleyen Stephen Reid, yerel server'ların sayesinde bu kişilerin karakterlerini kaybetmeden oyun keyfine devam edeceklerini açıkladı.

SW: The Old Republic diğer ülkelere de geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
SW: The Old Republic diğer ülkelere de geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×