Take 2'dan Ghost Story isimli oyun gelebilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.10.2016 - 10:39
Firmanın yeni patenti ortaya çıktı
GTA serisinin yapımcısı olan Rockstar Games ve mafia serisinin haklarını elinde bulunduran 2K games'i bünyesinde barındıran Take 2'nin oyun dünyasının en önemli firmalarından biri olduğunu söylemek mümkün. Gelen haberlere bakacak olursak firma yeni bir isim patenti almış durumda.

Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi (EUIPO) aracılığı ile tescillenen Ghost Story hakkında fazla bir detaya ise yer verilmemiş. Patent açıklamasında sadece bu patentin bilgisayar ve video oyunları konusunda alındığı belirtilmiş.

Tabi bu isimden birşeyler çıkarmak zor ama firmanın en azından Ghost Story isimli bir oyun hazırlığında olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun ismine baktığımızda aklımıza tabi ki korku oyunu ya da VR odaklı bir yapım geliyor. Doğruluğunu ise zaman gösterecek.

Take 2'dan Ghost Story isimli oyun gelebilir
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Take 2'dan Ghost Story isimli oyun gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×