Take 2'dan Ghost Story isimli oyun gelebilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.10.2016 - 10:39
Firmanın yeni patenti ortaya çıktı
GTA serisinin yapımcısı olan Rockstar Games ve mafia serisinin haklarını elinde bulunduran 2K games'i bünyesinde barındıran Take 2'nin oyun dünyasının en önemli firmalarından biri olduğunu söylemek mümkün. Gelen haberlere bakacak olursak firma yeni bir isim patenti almış durumda.

Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi (EUIPO) aracılığı ile tescillenen Ghost Story hakkında fazla bir detaya ise yer verilmemiş. Patent açıklamasında sadece bu patentin bilgisayar ve video oyunları konusunda alındığı belirtilmiş.

Tabi bu isimden birşeyler çıkarmak zor ama firmanın en azından Ghost Story isimli bir oyun hazırlığında olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun ismine baktığımızda aklımıza tabi ki korku oyunu ya da VR odaklı bir yapım geliyor. Doğruluğunu ise zaman gösterecek.

Take 2'dan Ghost Story isimli oyun gelebilir
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 10:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Take 2'dan Ghost Story isimli oyun gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×