Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.03.2021 - 11:11
Ülkemizde de bir dönem oldukça popüler olan Ninja Kaplumbağalar serisinin yeni oyunu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge duyuruldu.

Özellikle televizyonda yayınlanan ve mükemmel bir açılış jeneriğine sahip olan animasyon serisi ile ülkemizde de oldukça popüler olan Ninja Kaplumbağalar serisinin yeni oyunu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge duyuruldu. Eski Arcade oyunlarının temellerine tutunan bu yeni oyun hem görsel anlamda hem de oynanış bakımından oldukça eğlenceli duruyor.

TMNT: Shredder's Revenge duyuruldu

Mercenary King ekibinin Tribute Games işbirliği ile geliştirdiği oyun DoTemu firması tarafından dağıtılacak. Bu firmayı da daha önce yer aldığı Streets of Rage 4 gibi oyunlardan hatırlıyoruz. 

TMNT: Shredder's Revenge klask Arcade oynanışına sahip bir oyun. Yani sağa doğru ilerledikçe (Side Scrolling) önünüze gelen rakipleri pataklamanız ve yolunuza devam etmeniz gereken bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda tabi ki klasik olarak Ninja Kaplumbağalar üyelerini, yani Leonardo, Michelangelo, Donatello ve Raphael'i kontrol edebileceğiz.

İşin en güzel yönlerinden birisi de oyunun dört kişiye kadar co-op bir oynanış imkanı sağlayacak olması. Üstelik bu co-op özelliği çevrimiçi oynanışı da destekleyecek. Geçtiğimiz dönemlerde çıkan bu tarz bazı oyunlar özellikle co-op modunun çevrimdışı olması dayatması ile eleştiri toplamıştı. neyse ki TMNT: Shredder's Revenge oyununda böyle bir tutum sergilenmemiş.

Oyunun yayınlanan ilk videosuna baktığımızda kulaklarımızın pasını silen o meşhur jeneriğe sahip olduğunu görüyoruz. Sonrasında ise kısa bir oynanış görüntüsüne yer verilmiş. klasik Arcade temasına bağlı kalan oyunun çıkacağı platformlar ve çıkış tarihi kesin olarak verilmemiş. Şu an için Steam sayfasının açık olduğunu görüyoruz. Zaten oyunun sayfası Steam üzerinden açılır açılmaz en çok istek listesine giren oyunlardan biri olmayı da başarmış.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge duyuruldu

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 00:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2021 09:25
Atari zamanında ninja turtles 2 yi çok severek oynardım vay be.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2021 10:13
90 larda ataride oynamıştım buna benzer bir veriyonu. Hey gidi
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 11.03.2021 22:32
Soru: Çizimler Street of rage 4 gibi olsa daha iyi olmazmıydı
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2021 18:51
Ah 90 lar atari salonunda tüm gün oyun oynamak , cepte 1ira da olmasa mutlu olan çocuklardik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2021 13:14
küçükken idrak edemiyordum ninja bir kaplumbağa nasıl bir hayal gücünün ürünü olabilir. müzik tebessüm ettirdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×