Tek kişinin geliştirdiği Bright Memory için yeni video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.02.2021 - 13:44
Sadece tek bir kişi tarafından geliştirilmesine karşın grafik ve oynanışıyla dikkat çeken Bright Memory: Infinite için yeni bir video yayınlandı.

Bright Memory yeni nesil sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sadece tek bir kişi tarafından geliştirilen oyunun Bright Memory: Infinite adı ile çıkacak bu yeni versiyon için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda oyunun grafiklerine ve tabi ki aksiyon dolu oynanışına bir kez daha odaklanıldığını görüyoruz.

Bright Memory: Infinite için yeni video yayınlandı

Bright Memory oyununu bu kadar özel kılan şey ise tamamen tek bir yapımcı tarafından geliştirilmiş olması. Başarılı geçen bağış döneminin ardından ortaya çıkan oyunun Xbox Series X versiyonu parçalar halinde çıkan tüm bölümleri içerecek. Oyunun yayınlanan videosuna baktığımızda oynanış kısmından aksiyon sahnelerine yer verildiğini görüyoruz. Bunun yanı sıra video başlığında olduğu gibi oyundaki düşmanımıza da bu video içerisinde yer verilmiş.

Silahlı kısımlar dışında hack-n slash dinamiklerini içermesi ve araç takip gibi aksiyonlara da yönelmesi, oyunun içerik anlamında çeşitliliğini de gözler önüne seriyor. 2036 yılında geçen oyunda Shelia isimli bir karakteri yöneteceğiz ve doğa üstü özelliklere de sahip olan SRO isimli organizasyonu çökertmeye çalışacağız. Ayrıca Xbox Series X sürümünün de Ray Tracing desteğinin olacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2021 21:27
3d modelleri bir yerden almış daha sonra aldığı modellerin sahiplerini aramış para vereyim diye. Enis Kirazoğlu anlatıyordu bunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2021 14:02
Kimse kusura bakmasında bu oyunu tek kişi geliştiremez. hem yazılım, hem grafik tasarım, 3d modelleme , ses filan hepsinde bi insanın uzman olma ihtimali yok bence. He ne olur yazılımını kendi yapmıştır. Assetleri modelleri satın almıştır burası okey, Bence pr calısması
b1gb0ss_
b1gb0ss_ 13.02.2021 02:41
Biri Lorem Ipsum izlemiş gelmiş alöasölfa
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2021 02:10
Outsource yapıyor ne var bunda yinede outsource ettiği bazı şeyleri gene tek başına bir araya :d ben demosunu oynadım gayet keyifliydi tam hali bakalım nasıl olacak adam bu oyunu geliştirmek için bir ekip kurmaya çalışıyordu acaba kurabildi mi?
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2021 20:41
naughty dog da öyle bir kaç kişi var ne olmuş :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tek kişinin geliştirdiği Bright Memory için yeni video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×