Tekken 7, Final Fantasy 15 ile tanışırsa ne olur?

Tekken 7, Final Fantasy 15 ile tanışırsa ne olur?

Furkan Güler
Furkan Güler 13.11.2017 - 14:37
Noctis Lucis Caelum, Tekken 7 dövüşçüleri arasına katılıyor.

Tekken serisi çıktığı ilk günden bu yana video oyun dünyasının en çok satan dövüş oyunu serilerinden bir tanesi haline geldi. Serinin yedinci oyunu, eski oyunlara nazaran pek fazla oyunculara kendini sevdiremese de, sağlam sayılabilecek dinamiklere sahipti. Diğer bir yandan Final Fantasy 15 ise hikaye açısından yeterli görülmese de, oyunun oynanış dinamikleri oldukça akıcıydı. Şimdi ise iki oyun nihayet tanıştı ve Final Fantasy 15'in prensinin, Tekken 7 dövüşçüleri arasına geleceği onaylandı. 2018'in ikinci çeyreğinde indirilebilir içerik olarak Tekken 7'ye eklenecek olan Noctis, ilk olarak Tekken World Tour finallerinde oyunculara gösterildi. Kısa bir açılış ekranı ile Noctis'in oyun içi animasyonlarını da gösteren geliştiriciler, gün geçtikçe oyunun dövüşçü yelpazesini büyütmeye devam ediyor.

Final Fantasy 15 oyununun ana karakteri artık Tekken 7'de oynanabilir olacak

Ayrıca yayınlanan video ile birlikte Final Fantasy 15'in ilk mekanlarından Hammerhead Garage'ın da oyuna dövüş arenası olarak ekleneceğini öğrendik. Bu arada Prens Noctis'in tüm platformlar için çıkacağını belirtelim. Şahsen Son olarak Injustice 2 ile yarışan Tekken 7'nin satışlarının iyi gittiği söyleniyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 13:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 00:20
Law alır. Ulan ne oynuyorduk be. Ben alıcam yok sen alıcan, Law benim falan derken Paul'un yumruğu ile karşılaşıyorlardı huhahahhah
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2017 17:13
Tekken Fantasy olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2017 16:56
Kendi oyununda şu hareketleri yapsaydı keşke tekrar oynardım Final Fantasy XV i :D.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×