Tekken Tag Tournament 2 duyuruldu + video geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.09.2010 - 10:23
Namco, gerçek oyununu sonunda gösterdi
Namco'dan yeni dövüş oyunu duyurusu geldi; Tekken Tag Tournament 2 yolda. Yapım hakkında henüz pek detay yok, ancak önümüzdeki yılın Yaz aylarında Japon Arcade salonlarında oyunculara sunulması bekleniyor.

Tekken Tag Tournament 2 duyuruldu + video geldi
Ardından da muhtemelen yeni nesil konsollara gelecektir. İlk Tag Tournament oyunu, 99'da Arcade salonlarında oynanabilmiş, 2000 yılında da PS2 için çıkmıştı. Yeni oyun için bir de video yayımlandı. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken Tag Tournament 2 duyuruldu + video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×