Tekken yapımcısından tartışmalı karaktere savunma

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.12.2013 - 10:29
"Oylama nedir öğrenmeniz gerek"
Tekken Revolution'ın kadrosuna kattığı son karakter birkaç gündür hem oyuncular, hem de basın mensupları tarafından hararetle tartışılmakta bildiğiniz gibi.

Eliza isimli vampir karakterin dövüş oyunu standartlarına göre mikroskopik göğüsleri, düşmanlarının kanını içtiğinde şişip, Soulcalibur'lar, Mortal Kombat'lar, Dead or Alive'lardan alıştığımız seviyeye çıkıyorlar. Bu da kadın oyuncuları ve bunu seksist bulan herkesi rahatsız ediyor. Oyunun yapımcısı Katsuhiro Harada ise konuya farklı yaklaşıyor.

Oyuncuların oylarıyla seçilen Eliza'ya yöneltilecek eleştirilerin bu yüzden geçersiz olduğunu düşünüyor Harada-san. "İnsanlar oylamanın ne demek olduğunu öğrenmeli." diyen Harada'ya göre oylar gösteriyor ki Eliza ile pek çok Tekken oyuncusunun bir problemi olmadığı gibi, oyunlarında da görmek istiyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Tekken yapımcısından tartışmalı karaktere savunma
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 23:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken yapımcısından tartışmalı karaktere savunma

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×