Teknoloji devi Apple, Netflix'e rakip oluyor!

Teknoloji devi Apple, Netflix'e rakip oluyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 14.02.2019 - 10:37
Ortalık kızışacak.

Dünyanın en çok takip edilen dizi servisi olan Netflix, şu anda bulunduğu pazarda oldukça büyük bir pay sahibi olmuş durumda. Karşısında Hulu ve Amazon gibi rakipler olsa da sahip olduğu özel diziler Netflix'i daha büyük kılıyor. Ancak Bloomberg'in aktardığı bilgiye göre Apple, yeni bir dizi ve film izleme platformu duyuracak. Netflix'e benzeyeceği söylenen bu platform, 25 Mart tarihinde gösterilecek. Duyurunun ise J.J. Abrams, Jennifer Aniston ve Jennifer Garner'la birlikte tanıtımı yapılacağı söylenen platformun ilk olarak Apple TV'yi destekleyeceği söyleniyor. Apple TV dışında platforma abone olunup olunmayacağı ise şimdilik belirsiz.

Apple'dan yeni dizi izleme platformu geliyor

Diğer bir yandan Disney + platformunun da bu sene sonunda Disney takipçilerinin karşısına çıkacağını belirtelim. Tüm bunların yanında Bloomberg'in belirttiğine göre Apple, kendi dizileriyle platforma takipçi çekecek. Disney'in de kendi platformu için de benzer adımları atacağı söylenirken ortamın iyice kızışması, kullanıcılar açısından iyi olmuştu. Bakalım Apple'ın yeni platformu ülkemizi ne zaman destekleyecek? İlk başta belirli ülkeleri destekleyeceğini tahmin ettiğimiz platformunda Netflix kadar yerelleşmesi beklenebilir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 12:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
bioshock1981
bioshock1981 14.02.2019 22:13
Rekabet iyidir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2019 22:12
Rekabet iyidir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2019 14:39
Apple düşen hisselerini böyle toparlamayı düşünüyor olsa gerek, hiç biri netflix olamaz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×