The Boys 2.sezon için yeni fragman yayınlandı

The Boys 2.sezon için yeni fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.08.2020 - 12:04
Amazon Prime'ın en başarılı ve sevilen işlerinden biri olan The Boys dizisinin 2.sezonu için aksiyon dolu yeni bir fragman daha yayınlandı.

The Boys dizisinin ilk sezonu büyük beğeni toplamış ve Amazon Prime'ın en çok konuşulan yapımlarından biri olmayı başarmıştı. 4 Eylül'de yayınlanacak olan 2.sezon için yeni bir fragman daha yayınlandı. Bu fragman aynı zamanda son fragman olarak da geçiyor. Yani kısa teaser videoları dışında dizinin 2.sezonu için başka fragman gelmeyecek.

The Boys 2.sezon için yeni fragman yayınlandı 

Dizinin 2.sezonunda fragmanda da görebileceğiniz gibi ekibin iyiden iyiye kanun kaçağı durumuna düştüklerini görüyoruz. Yeni karakterlerin de boy göstereceği dizide bir taraftan kanundan kaçan ekip, diğer taraftan süper kahramanlara karşı durmaya ve Vought şirketinin aslında neler çevirdiğini ortaya çıkarmaya çalışacaklar. Fragmanda daha önce yayınlanan balina sahnesinin öne çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle Hugie'nin attığı çığlık gerçekten de komik olmuş.

Garth Ennis ve Darick Robertson'un aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan The Boys dizisini izlemediyseniz 2.sezon öncesinde kesinlikle tavsiye ediyoruz. Karl Urban'ın Butcher karakteri ile başrolde yer aldığı dizide Antony Star, Jack Quaid ve Erin Moriarty gibi isimler de yer alıyor. Alıştığınız süper kahraman konusuna oldukça farklı bir açıdan yaklaşan dizinin 2.sezon fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 19:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×